12 tallrikar från Figgjo Flint

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGGJO FLINT, Norge, 1950-tal, 12 tallrikar av flintgods, handmålad och tryckt dekor av fiskar och tång, stämpelmärkta, diameter ca 25,5 cm

Enstaka krackelyrer

572002

2018-09-19