Vägglampor Borens samt bordslampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Borens, vitlackerade och krom, BORDSLAMPA, krom, vägglampornas höjd 23, djup 24 cm

Krom med slitage

572019

2018-09-19