Fritz von Dardel

Fritz von Dardel
Fritz von Dardel
Fritz von Dardel
Fritz von Dardel
Fritz von Dardel
Fritz von Dardel

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRITZ VON DARDEL (1817-1901): Skeppsholmen, signerad och daterad F v Dardel 1885?, olja på pannå, ca 11x24 cm

572058

2018-09-19