Milja Aarnio keramikrelief

Milja Aarnio keramikrelief
Milja Aarnio keramikrelief
Milja Aarnio keramikrelief
Milja Aarnio keramikrelief
Milja Aarnio keramikrelief
Milja Aarnio keramikrelief

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

MILJA AARNIO, keramikrelief, Rutor, signerad MA. 1980/90-tal. 39 x 37,5 cm.

572072

2018-09-19