Bertil Fridhagen sminkbord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, sminkbord med byrådel, vitlackerad björk samt spånskiva, sminkdel med uppfällbar spegel, byrådel med 4 lådor, 1960-tal, brännmärkt "Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors", höjd 72,5/108, 180 x 45 cm
Bruksslitage
572079
2018-09-19