Bertil Fridhagen sminkbord

Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, sminkbord med byrådel, vitlackerad björk samt spånskiva, sminkdel med uppfällbar spegel, byrådel med 4 lådor, 1960-tal, brännmärkt "Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors", höjd 72,5/108, 180 x 45 cm

Bruksslitage

572079

2018-09-19