Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Stafliet har tagit på sig mockadoserna", signerad M Pyk, datrerad lund 2005, olja på duk, ca 63x45 cm
572106
2018-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här