Skåp Karl Johan
2018-09-19
572108
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅP, 1800-talets andra hälft, Karl Johan, 3 hyllplan, svärtade kolonner, höjd ca 195, bredd 62, djup 40 cm
slitage