Salongsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1800-tal, förgylld, skuren dekor, bestående av: soffa, karmstol, stolar 1 par, taburett, soffans längd ca 130 cm
Slitage, mindre skador, en stol med skevt ben
572110
2018-09-19