Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SCHÄSLONG, 1900-tal, stomme i furu, knapphäftad textilklädsel, svarvade, svärtade ben på hjultrissor i mässing, höjd 38/42, 190 x 75 cm
Smärre bruksslitage, omklädd
572124
2018-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här