Schäslong 1900-tal

Schäslong 1900-tal
Schäslong 1900-tal
Schäslong 1900-tal
Schäslong 1900-tal
Schäslong 1900-tal
Schäslong 1900-tal
Schäslong 1900-tal
Schäslong 1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHÄSLONG, 1900-tal, stomme i furu, knapphäftad textilklädsel, svarvade, svärtade ben på hjultrissor i mässing, höjd 38/42, 190 x 75 cm

Smärre bruksslitage, omklädd

572124

2018-09-19