Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OLE AHLBERG (Danmark, född 1949): Komposition med blommor i fågelbur, signerad och daterad Ole Ahlberg 87, numrerad 394/750, ca 30x20 cm
572128
2018-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här