Ole Ahlberg färglitografi

Ole Ahlberg färglitografi
Ole Ahlberg färglitografi
Ole Ahlberg färglitografi
Ole Ahlberg färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OLE AHLBERG (Danmark, född 1949): Komposition med blommor i fågelbur, signerad och daterad Ole Ahlberg 87, numrerad 394/750, ca 30x20 cm

572128

2018-09-19