Kaffeservis silver
2018-09-21
572147
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr., silver, 1900-talets mitt, rokokostil, svenska importstämplar, höjd ca 9-19,5 cm, vikt ca 680 g