Hertha Hillfon skålar flaska

Hertha Hillfon skålar flaska
Hertha Hillfon skålar flaska
Hertha Hillfon skålar flaska
Hertha Hillfon skålar flaska
Hertha Hillfon skålar flaska
Hertha Hillfon skålar flaska
Hertha Hillfon skålar flaska
Hertha Hillfon skålar flaska
Hertha Hillfon skålar flaska
Hertha Hillfon skålar flaska

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERTHA HILLFON (1921-2013), skålar, 2 st, flaska, monogramsignerade och en skål daterad år 2002, stengods, höjd 8-23 cm

flaskan med smärre mynningsnagg

572150

2018-09-19