Speldosa polyphone
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
POLYFON, 1900-talets början, jugend, dubbelkam, fodral bemålat med stiliserade blommor och växtlighet, ca 51,5x46 cm, 9 skivor medföljer, diameter 39,8 cm
Mindre stötskador och färgbortfall
572167
2018-10-14