Speldosa polyphone

Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone
Speldosa polyphone

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

POLYFON, 1900-talets början, jugend, dubbelkam, fodral bemålat med stiliserade blommor och växtlighet, ca 51,5x46 cm, 9 skivor medföljer, diameter 39,8 cm

Mindre stötskador och färgbortfall

572167

2018-10-14