Francesco Solimena, hans art, oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANCESCO SOLIMENA, hans art (1700-tal): Biblisk scen, olja på duk, 120,5x85 cm

Oramad, dubblerad, renoverad

572182

2018-09-25