Nandor Mikola
Valmis
2018-09-19
572189
| Korkein tarjous | 460 EUR |
| Arviointi | 500 EUR |
NANDOR MIKOLA (1911-2006) Blidväder, signerad och daterad -81, akvarell, 48x69 cm.
Lös i ramen