Nandor Mikola

Nandor Mikola
Nandor Mikola
Nandor Mikola
Nandor Mikola
Nandor Mikola
Nandor Mikola
Nandor Mikola
Nandor Mikola

Klubbat för:

460 EUR

500 EUR

NANDOR MIKOLA (1911-2006) Blidväder, signerad och daterad -81, akvarell, 48x69 cm.

Lös i ramen

572189

2018-09-19