Karin Jönsson matta

Karin Jönsson matta
Karin Jönsson matta
Karin Jönsson matta
Karin Jönsson matta
Karin Jönsson matta
Karin Jönsson matta

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN JÖNSSON, matta, rölakan, signerad JK, ca 240 x 170 cm

Slitage, fläckar

572190

2018-09-20