Georg Suttner oljemålning

Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG SUTTNER (född 1922-2014): "Blommande landskap", signerad Suttner, olja på duk, 21x26 cm

572204

2018-09-19