Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
ARMAS HUTRI (1922-2015) Dörrkläpp med lejonhuvud, signerad och daterad 1970, brons 13x14,5 cm
Gravering
572213
2018-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här