Armas Hutri

Armas Hutri
Armas Hutri
Armas Hutri
Armas Hutri
Armas Hutri
Armas Hutri
Armas Hutri
Armas Hutri
Armas Hutri
Armas Hutri

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

ARMAS HUTRI (1922-2015) Dörrkläpp med lejonhuvud, signerad och daterad 1970, brons 13x14,5 cm

Gravering

572213

2018-09-25