Båtratt 1900-tal

Båtratt 1900-tal
Båtratt 1900-tal
Båtratt 1900-tal
Båtratt 1900-tal
Båtratt 1900-tal
Båtratt 1900-tal
Båtratt 1900-tal
Båtratt 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

BÅTRATT, 1900-tal, trä och mässing, diameter ca 60 cm

Slitage

572225

2018-09-21