Jalmari Ruokokoski

Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936): Flicka med röd rosett
Signerad och otydligt daterad, olja på duk 33x23 cm.

572231

2018-09-19