Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER, 2 st, Asien 1800-/1900-tal, förgyllt och bronserat trä, höjd ca 14-20 cm
Lös träsockel medföljer, en med torrspricka, slitage
572234
2018-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här