Asiatiska skulpturer

Asiatiska skulpturer
Asiatiska skulpturer
Asiatiska skulpturer
Asiatiska skulpturer
Asiatiska skulpturer
Asiatiska skulpturer
Asiatiska skulpturer
Asiatiska skulpturer

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 2 st, Asien 1800-/1900-tal, förgyllt och bronserat trä, höjd ca 14-20 cm

Lös träsockel medföljer, en med torrspricka, slitage

572234

2018-09-19