Golvlampa 1970/80-tal

Golvlampa 1970/80-tal
Golvlampa 1970/80-tal
Golvlampa 1970/80-tal
Golvlampa 1970/80-tal
Golvlampa 1970/80-tal
Golvlampa 1970/80-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1970/80-tal, för 5 ljuspunkter, gulmetall, marmorfot, höjd ca 200 cm

Repor, slitage, ej funktionstestad

572242

2018-09-21