Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
COLLIER, doserat, med 45 kulor av fasettslipade bergkristall, Ø ca 6.10-12.65 mm, lås i 18 k guld, Stockholm med otydlig årstämpel, längd ca 43 cm
Bruksslitage, mindre nagg och repor
572254
2018-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här