Collier med bergkristall

Collier med bergkristall
Collier med bergkristall
Collier med bergkristall
Collier med bergkristall
Collier med bergkristall
Collier med bergkristall
Collier med bergkristall
Collier med bergkristall
Collier med bergkristall
Collier med bergkristall

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COLLIER, doserat, med 45 kulor av fasettslipade bergkristall, Ø ca 6.10-12.65 mm, lås i 18 k guld, Stockholm med otydlig årstämpel, längd ca 43 cm

Bruksslitage, mindre nagg och repor

572254

2018-09-19