Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1800-talets mitt, betsad furu, höjd 75, 100x182 cm

Slitage

572256

2018-09-20