Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VALTHORN, 1900-tal, i etui, förnicklad, märkt C.G.Conn Ltd USA, längd ca 63 cm
Bucklor, munstycke saknas
572277
2018-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här