Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANDELABER, 1800-talets slut, nyrenässans, 3-armad, för 4 ljus, förgylld stomme, fot och ben i sten, behängd med prismor i färgat glas, höjd ca 49 cm
Prismor med mindre nagg
572295
2018-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här