Gyrorepeater 1900-talets början

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GYROREPEATER, 1900-talets början, mässing, har suttit på tågfärjan "Konung Gustaf V" mellan Trelleborg-Sassnitz, monterad på träbricka, höjd ca 32, 35x35 cm

Slitage, lock med bucklor

572299

2018-09-20