Max Ernst La ballade du soldat färglitografier
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976): Ur La ballade du soldat, 12 st, signerade och numrerade, japanpapper, färglitografier, bladstorlek ca 39x28 cm, kommer i mapp, oramade
LITTERATUR: Spies/Leppien 218
572309
2018-09-22