Max Ernst La ballade du soldat färglitografier

Klubbat för:

20 000 SEK

10 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): Ur La ballade du soldat, 12 st, signerade och numrerade, japanpapper, färglitografier, bladstorlek ca 39x28 cm, kommer i mapp, oramade

LITTERATUR: Spies/Leppien 218

572309

2018-09-22