Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, Sverige, 3-armad, svart stomme och fot, rörliga armar, märkt AJH, i botten märkt EAE, höjd ca 155 cm, lampskärmar medföljer
Smärre slitage
572318
2018-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här