Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPA, 1950-tal, Sverige, 3-armad, svart stomme och fot, rörliga armar, märkt AJH, i botten märkt EAE, höjd ca 155 cm, lampskärmar medföljer
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
572318
2018-09-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner