Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GOLVLAMPA, 1950-tal, Sverige, 3-armad, svart stomme och fot, rörliga armar, märkt AJH, i botten märkt EAE, höjd ca 155 cm, lampskärmar medföljer

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

572318

2018-09-19