Louis Lucien Faure-Dujarric oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS LUCIEN FAURE-DUJARRIC (1875-1973), Segelbåt med matroser, signerad, olja på duk ca 70x53 cm

Smärre krackelyr

572331

2018-09-20