Josef Frank soffbord Diplomat

Josef Frank soffbord Diplomat
Josef Frank soffbord Diplomat
Josef Frank soffbord Diplomat
Josef Frank soffbord Diplomat
Josef Frank soffbord Diplomat
Josef Frank soffbord Diplomat
Josef Frank soffbord Diplomat
Josef Frank soffbord Diplomat
Josef Frank soffbord Diplomat
Josef Frank soffbord Diplomat
Josef Frank soffbord Diplomat
Josef Frank soffbord Diplomat

Klubbat för:

8 400 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

JOSEF FRANK, soffbord, "Diplomat", Svenskt Tenn, formgivet 1949, modellnummer 2073, höjd 48, 105x105 cm

Kuntoraportti

Repor, märken, skiva med krackeleringar, märke, slitage

572352

Päivämäärä:

2018-09-21