Josef Frank soffbord Diplomat
Klubbat för:
8 400 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
JOSEF FRANK, soffbord, "Diplomat", Svenskt Tenn, formgivet 1949, modellnummer 2073, höjd 48, 105x105 cm
Kuntoraportti
Repor, märken, skiva med krackeleringar, märke, slitage
572352
Päivämäärä:
2018-09-21