Ligne Roset golvlampa
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PASCAL MOURGUE, golvlampa, Ligne Roset, fot i kromat stål, skärm i mörk textil, signerade nedtill P Mourgue, ca höjd exkl skärm 140 cm
Sladd avklippt, smärre slitage, skärm med skador, blekt, funktionen garanteras ej
572377
2018-09-19