Ligne Roset golvlampa

Ligne Roset golvlampa
Ligne Roset golvlampa
Ligne Roset golvlampa
Ligne Roset golvlampa
Ligne Roset golvlampa
Ligne Roset golvlampa
Ligne Roset golvlampa
Ligne Roset golvlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PASCAL MOURGUE, golvlampa, Ligne Roset, fot i kromat stål, skärm i mörk textil, signerade nedtill P Mourgue, ca höjd exkl skärm 140 cm

Sladd avklippt, smärre slitage, skärm med skador, blekt, funktionen garanteras ej

572377

2018-09-19