David Marshall

David Marshall
David Marshall
David Marshall
David Marshall
David Marshall
David Marshall

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID MARSHALL DESIGN, bricka, tenn och mässing, stämpelmärkt, ca 51x30 cm

Slitage, repor

572395

2018-09-22