Karaffer och shaker glas

Karaffer och shaker glas
Karaffer och shaker glas
Karaffer och shaker glas
Karaffer och shaker glas
Karaffer och shaker glas
Karaffer och shaker glas

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

KARAFFER 6 st., SHAKER, glas, 1900-tal, delvis slipad dekor, höjd ca 21-32 cm

Beläggningar, nagg

572401

2018-09-22