Bägare silver Ryssland

Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 3 st, silver, Kiev, Ryssland, stämplade Israel Eseevich Zackhoder (verksam i Kiev 1892-1907), graverad dekor, höjd ca 7 cm

Slitage, bucklor, behov av putsning

572408

2018-09-23