Sextant 1800-tal

Sextant 1800-tal
Sextant 1800-tal
Sextant 1800-tal
Sextant 1800-tal
Sextant 1800-tal
Sextant 1800-tal
Sextant 1800-tal
Sextant 1800-tal
Sextant 1800-tal
Sextant 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

SEXTANT, 1800-tal, H. Hughes & Son Ltd., 59 Fenchurch St., London, nr 2625, mässing, fodral fanérat i mahogny, nyckel finns

Slitage

572410

2018-09-22