Tillbaka till katalog

Tissot T-Touch herrarmbandsur

Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur
Tissot T-Touch herrarmbandsur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

TISSOT, armbandsur, T-Touch, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, kronograf, altimeter, termometer, barometer, kompass, alarm, boett nr. QKT-RA-48320, Z25/351, originalarmband i gummi med viklås i stål, diameter 40 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

572412

Datum:

2018-09-25