Oidentifierad konstnär 1900-tal oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Mytologisk figurscen, olja på duk, 110x181 cm

dubblerad

572423

2018-09-26