Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOMPASS, Henry Browne & Son Ltd. "Sestrel" Compass, London, 1900-tal, no. 496, i mahogny fordal, längd ca 23 cm
Slitage
572440
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här